Český jazyk - úkoly

Mgr. Ivana Zejdová
 
    

Pochvala za slohové práce

Zdravím všechny žáky i jejich rodiče. Děkuji všem, kteří mi poslali své zamyšlení nad současným stavem a děkuji i za krásná přání, která byla mnohdy přílohou emailu.

Téměř ze všech prací jsem vyčetla, že zůstat doma, nemuset ráno vstávat a plnit úkoly jen tehdy, když na to máte chuť a náladu vás baví daleko víc, než sedět od 7.30h v lavici s desetiminutovou přestávkou po každé hodině. Je to skvělá zpráva, protože dokázat se učit sám, dokázat se soustředit a naplánovat si učivo tak abyste je zvládli je moc důležité pro život, důležitější, než kdyby vás někdo vedl školním vzděláváním za ruku. Naučilo vás to samostatnosti, a zároveň si dokážete říct o pomoc ve chvíli, kdy potřebujete.

Další poznatek, který z toho vyplynul je, že trávíte daleko víc času se svojí rodinou, že si máte čas společně hrát, povídat si, a že se společně věnujete i domácím povinnostem. Je to čas, kdy se každý zastaví, nikam nespěchá, protože si právě v téhle chvíli uvědomí, jak důležitá je jeho rodina.

Děkuji všem rodičům za spolupráci, bez které by to nešlo. Vážím si toho, že k práci přistupujete zodpovědně a přeji si, aby se vám práce dařila. Ale hlavně vám přeji hodně zdraví a těším se na naše shledání.

Ivana Zejdová

Aneta Ondráčková

Lucie Kašparová

Justy Popovová

Luky Břenek

Domča Cejnek

Domča Ján

Jan Svatý

 

Maty Malý

Martin Severýn

Luky Ozábal

Peťa Vala

Onďa Rous

David Říha

Majda Pražáková

Terka Marténková

Janička Vágnerová

Maty Bureš

Viki Čejková