Dění ve třídě

3. 9. 2021 PUTOVÁNÍ S MACHEM A ŠEBESTOVOU

Dnes nás čekalo první seznámení s Machem a Šebestovou. Třeťáci nám přečetli, jak přišli žáci 3. B ke kouzelnému sluchátku a co si přáli, aby jim sluchátko splnilo. Pak už jsme začali plnit úkoly do našeho deníku, který nás bude provázet celým putováním za různými dobrodružstvími s Machem a Šebestovou. V kouzelné krabici jsme navíc našli utržené sluchátko a zkoušeli jsme vymyslet různá přání, která bychom si sami nechali od sluchátka splnit. Dětem se práce dařila a proto získali první obrázek do tabulky, kterou během celého školního roku určitě zaplníme celou.

_________________________________________________________________________________________________

1. 9. 2021 PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

Letošní slavnostní vítání prvňáků v naší škole probíhalo netradičně. Kvůli vládním koronavorovým opatřením nemohli být představeni všem žákům a vyučujícím, ale srdečné přivítání paní ředitelkou a panem starostou samozřejmě proběhlo. Věřím, že i takovéto komorní uvítání se dětem líbilo.

Popis není dostupný.