Dění ve třídě

13. 1. 2022 BRUSLENÍ

10. 12. 2021 BOBOVÁNÍ

6. 12. 2021 ANDĚLSKÁ A ČERTÍ ŠKOLA

Dnes se naše škola proměnila na andělsou a čertí. Na děti čekaly různé úkoly, některé i zábavné. A dokonce nás ve třídě navštívil Mikuláš s tlupou čertů a jedním andělem.

1. 12. 2021 TĚLESNÁ VÝCHOVA VE SNĚHU

Využili jsme posledního sněhu a šli jsme se na hodinu Tv provětrat ven.

30. 11. 2021 PUTOVÁNÍ S MACHEM A ŠEBESTOVOU

Tentokrát jsme se vydali s Machem a Šebestovou k jejich slopužákovi Kropáčkovi léčit angínu. Naučili jsme se písničku My jsme žáci 3.B a vyrobili jsme si doplňky, abychom vypadali úplně jako Mach a Šebestová :)

26. 11. 2021 PŘEDÁVÁNÍ SLABIKÁŘE

Dnes jsme museli zachránit princeznu, která pochází ze čtenářského království. K vysvobození jsme museli získat pět kouzelných klíčů od jejích komnat a za odměnu jsme dostali nový Slabikář pro malé čtenáře.

25. - 26. 10. 2021 HALLOWEENKÉ A DUŠIČKOVÉ PUTOVÁNÍ

V pondělní dopoledne nás čekalo spoustu úkolů, kde jsme se i dozvěděli jaký je rozdíl mezi Halloweenem a Dušičkami. Odpoledne nás pak ve škole čekalo tvoření lucerniček, ze kterých vznikly oranžové dýně. Večer už pro nás byla připravena strašidelná stezka, která vedla až na školní půdu. A pak už hurá do spacáků.

Ráno po snídani jsme hráli deskové hry, vykrajovali jsme sušenky a perníky, tvořili jsme jednohubky a šli jsme se provětrat do lesa.

Všechny děti moc chválím, byly úžasné a krásně vše zvládly. Myslím, že si to děti i užily.

Rodičům děkuji za sladkosti a občerstvení.

30. 9. 2021 PUTOVÁNÍ S MACHEM A ŠEBESTOUVOU

Dnes jsme se dočetli, jakou vzácnou pomůcku se vydali hledat Mach a Šebestová. Už víme s čím si v době ledové vařili mamuta a co všechno se člověk musí naučit, když z této doby přicestuje.

____________________________________________________________________________

27. 9. 2021 DRAKIÁDA

S dětmi jsme využili posledních hezkýh podzimních dnů a šli jsme pouštět draky. Moc jsme si to užili, i když vítr moc nefoukal.

3. 9. 2021 PUTOVÁNÍ S MACHEM A ŠEBESTOVOU

Dnes nás čekalo první seznámení s Machem a Šebestovou. Třeťáci nám přečetli, jak přišli žáci 3. B ke kouzelnému sluchátku a co si přáli, aby jim sluchátko splnilo. Pak už jsme začali plnit úkoly do našeho deníku, který nás bude provázet celým putováním za různými dobrodružstvími s Machem a Šebestovou. V kouzelné krabici jsme navíc našli utržené sluchátko a zkoušeli jsme vymyslet různá přání, která bychom si sami nechali od sluchátka splnit. Dětem se práce dařila a proto získali první obrázek do tabulky, kterou během celého školního roku určitě zaplníme celou.

_________________________________________________________________________________________________

1. 9. 2021 PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

Letošní slavnostní vítání prvňáků v naší škole probíhalo netradičně. Kvůli vládním koronavirovým opatřením nemohli být představeni všem žákům a vyučujícím, ale srdečné přivítáni paní ředitelkou a panem starostou samozřejmě proběhlo. Věřím, že i takovéto komorní uvítání se dětem líbilo.

Popis není dostupný.