Ukončení školního roku 2019/2020

26.06.2020 13:38

Je tu opět konec školního roku! Letošní školní rok se nám zdá všem velmi krátký, nemohli jsme realizovat spoustu připravených akcí, což nám je velmi líto. Chtěli bychom poděkovat všem žákům a jejich rodičům, že přistoupili k distančnímu vzdělávání zodpovědně. Byla radost s vámi spolupracovat! Dnes jsme ve škole po dlouhé době sešli všichni, což bylo velmi příjemné a zároveň velmi smutné, protože jsme se loučili. Loučili jsme se se školním rokem, zavzpomínali jsme na společně prožité chvíle, loučili jsme se s kamarády, pedagogy, ale především jsme se loučili s těmi, pro které to bylo dnes opravdu "naposled" - tedy se žáky 5. ročníku. Přejeme jim mnoho úspěchů v dalším vzdělávání, nové kamarády a zajímavé zážitky.

Několik fotek z dnešního dne: Ukončení školního roku 2019/2020

Přejme Vám všem krásné a slunečné prázdniny!