Sportovní pětiboj ve Studenci

09.06.2016 18:21

V pátek 27.5. se žáci 4. a 5. třídy zúčastnili netradičního sportovního pětiboje ve Studenci. Celkem se sem sjeli žáci z devíti okolních škol. Soutěžilo se ve skoku do dálky, běhu na 50 metrů, skoku přes švihadlo, hodu do dálky a střelbě ze vzduchovky. Naši sportovci podali skvělé výkony a v těžké konkurenci se vyšplhali až na medailové pozice. V každém ročníku se hodnotili zvlášť chlapci a dívky. Ve 4. třídě zazářila Eva Tesařová, která získala první místo. V 5. třídě vybojoval Adam Krčma 2. místo a Alexandra Daněčková 3. místo. Tímto dětem ještě jednou blahopřejeme, a to nejen vítězům, ale všem, kteří se zúčastnili. Neboť jak se říká: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Dopoledne se také díky příznivému počasí a skvělým topinkám, které byly zdarma k dostání, vydařilo a děti si domů kromě medailí odvezli také hezké zážitky. 

 

Fotky z akce zde: goo.gl/photos/Vr2jF2XqTerpqsTN8