Probouzení jara a lesních skřítků

31.03.2021 08:03

Každý les ve svém nitru ukrývá kouzelná tajemství, i ten náš.

Připravili jsme si pro vás proto dobrodružnou výpravu za skřítky do lesa. Nemusíme se učit jen u počítače a za stolem, ale také venku. Můžete se vypravit na výlet s celou rodinou a plnit mohou úkoly nejen děti, ale také sourozenci a rodiče. Připravte se na delší vycházku nejen lesními cestičkami, proto si s sebou přibalte pití a třeba i drobnou svačinku. Také budete potřebovat tužku nebo pero na psaní.  Po cestě hlavně dbejte na svou bezpečnost, ať se nezraníte.

Začátek vaší cesty je u obchodu. V knihovně u obchodu najdete úvodní dopis a také kartičku, kterou si vyzvedněte. Budete do ní po cestě zapisovat splněné úkoly. Po cestě najdete ještě miniúkoly, jejichž plnění můžete vyfotit. Cestu Vám pomohou najít fáborky krepového papíru. Prosím po cestě je nestrhávejte, aby i ostatní našli cestu. Přejeme Vám všem krásně strávený čas v přírodě. 

Takto připravenou cestu necháme do 6. 4. 2021, ale pokud máte zájem, využijte ji co nejdříve, aby fáborky vydržely na svém místě. Bohužel s kočárkem úplně schůdná není, jde se lesními cestičkami.