Labyrint 2016

01.06.2016 12:20

V měsíci dubnu uspořádal DDM základní kola sportovně vědomostní soutěže Labyrint. Jedná se o soutěž pro žáky 4. – 5. tříd regionálních ZŠ. Vítězná družstva základních škol poté postupují do kola finálového. V naší škole soutěžila 4 družstva po 4 žácích. Tři družstva skončila na prvním místě se stejným počtem bodů, a proto se finálový tým vybíral z 12 dětí. Nakonec padla volba na Evu Tesařovou, Jakuba Prokeše a Denise Casku ze 4. třídy a Adama Krčmu z 5. třídy.

Finálové kolo uspořádal tento rok DDM Náměšť v prostorách školního hřiště ZŠ Hartvíkovice. Letošní ročník byl zaměřen na téma „Česká republika“. Finálového kola se zúčastnilo 8 družstev.

Pro žáky bylo připraveno 5 soutěží: vědomostní test, překážková dráha, puzzle, poznávání řek a křížovka.

Konečné pořadí dopadlo následovně:

1. místo - ZŠ Kralice

2. místo -  ZŠ Hartvíkovice

3. místo - ZŠ Komenského

4. místo - ZŠ Vícenice

5. místo -  ZŠ Březník

6. místo -  ZŠ Mohelno

7. místo -  ZŠ Husova

8. místo - ZŠ Studenec

Blahopřejeme vítězům, děkujeme DDM Náměšť za organizaci této skvělé soutěže a už se velmi těšíme na příští sportovně - vědomostní klání.

Fotky naleznete zde:goo.gl/photos/8ybcEe5uikc9C7Gj8  nebo ve fotogalerii.