Karneval

03.03.2016 08:08

V neděli 21. 2. 2016 se jako již tradičně uskutečnil v místní sokolovně dětský karneval. Sešla se jako obvykle veliká spousta krásných masek a rozhodně se nikdo nenudil. Karnevalem všechny provázela oblíbená Majka v kostýmu šaška za pomoci učitelek z mateřské školky a k tanci pouštěl písničky Jéňa. Děti si zasoutěžily, zazpívaly a zatancovaly a ke konci karnevalu si také vyzvedly krásné ceny v tombole. Nikdo neodcházel s prázdnou. Letošní karneval se opět vydařil, za což vděčíme všem, kteří pomohli s organizací - děkujeme tedy Majce a Jéňovi za skvělou organizaci, kuchařkám, které nám po celou dobu chystaly občerstvení, všem zaměstnancům školy a v neposlední řadě také rodičům a dalším sponzorům, kteří přispěli na krásné ceny do tomboly.

Fotky můžete zhlédnout ve fotogalerii nebo zde: goo.gl/photos/it5YnAcAdSoAoi4g7